Kancelář

Zádveřice-Raková

160, 763 12

 

 

Soukromá firma Valašsko s.r.o. se již druhé desetiletí specializuje na výrobu kvalitních dřevěných samonosných schodišť, dřevěných balkónových zábradlí a dřevěných obkladů betonových schodišť. Svojí činností navazuje na čtyřicetiletou tradici stolařské výroby a na zkušenosti stolařských mistrů kteří mají v hornatém Valašsku odnepaměti dobrou pověst.

Při tvorbě návrhu schodiště přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně s plným vědomím vlivu schodiště na celkový interiér domova. Proto pečlivě sledujeme moderní trendy, design a koncepci řešení schodiště.

Díky specializovanému počítačovému programu SEMA můžeme zaručit vysokou přesnost výkresové dokumentace. Pomocí tohoto vybavení Vám vymodelujeme tvar schodiště s přesnými technickými údaji a předvedeme vizualizaci vašeho poptávaného schodiště. Zárukou maximální kvality přesného opracování jednotlivých dílu je nejmodernější techno­logie ve spojení s řemeslnými prácemi. Schodiště jsou vyráběna z masivního dřeva na CNC obráběcím centru.

Každé vyrobené schodiště je před finální povrchovou úpravou sestaveno a následně je provedena pečlivá kontrola požado­va­ných parametrů a kvality se všemi detaily.

Všechny dodávané výrobky jsou opatřeny platným osvědčením a certifikáty.

schody valašsko

Style Selector

Layout Style

Background Image