Kancelář

Zádveřice-Raková

160, 763 12

 

 

 

 Abychom uspokojili všechny klienty, máme v nabídce výběr od tří renomovaných dodavatelů.

 

 

 logo siko kuchyn upraven

 

Interiérové dveře už dávno neslouží pouze k oddělení místností. V současné době jsou také hlavním prvkem v doladění designu interiéru. Nabízíme širokou škálu povrchů – od základního povrchu folie, přes dýhu až po lak. I provedení je rozmanité - můžete vybrat posuvné dveře, skládací dveře, vchodové dveře nebo bezpečnostní dveře. 

 

 

 

logo solodoor upraven

Společnost SOLODOOR a.s. byla založena v roce 1997 a je nástupnickou organizací divize Dřevařské výroby SOLO Sušice, a.s. Díky své letité působnosti je společnost SOLODOOR v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Od samého počátku dbá na kvalitu svých výrobků a snaží se zákazníkům poskytovat co nejlepší servis v oblasti výběru dveří a zárubní.

 

 

PORTA doors logo upraven

Investujeme do moderní a zautomatizované technologie výroby, abychom mohli na trh dodávat dveře s nejvyšší kvalitou. Na každém kroku projektu našich výrobků, pracují vysoce kvalifikovaní specialisté a architekti. Vlastníme strojový park, dodaný od německých a italských výrobců, a na kterém je patrná nejnovější generace zařízení na výrobu dveří a zárubní.

Neustále investujeme do moderních výrobních prostor a pro výrobu používáme produkty a příslušenství nejvyšší jakosti. Všechno směřuje k tomu, aby naše dveře mohli zdobit Tvůj domov po mnoho let.

 

 

 

Style Selector

Layout Style

Background Image