Kancelář

Zádveřice-Raková

160, 763 12

 

 

logo ars projekt

                                                                                                                                      ARSprojekt Zlín , Dlouhá 108, 760 01 Zlín

PROFIL O FIRMĚ
Náš kolektiv projekční kanceláře pod společným názvem - ARSprojekt Zlín - je sdružení samostatných fyzických osob, která funguje již od roku 1991. Nyní se v našem ateliéru nachází tyto jednotlivé profese – architekti, stavební technici, projektanti zdravotechniky, ústředního topení, plynovodu, elektro NN, elektro SLP a inženýrských sítí vč. jejich přípojek. Naše sdružení nabízí individuální přístup k jednotlivému zákazníkovi a to s řešením jeho investičního záměru na míru, kdy se snažíme naše zkušenosti předat ke společnému kladnému výsledku.
Naši odbornou projekční činnost máme spojenou se spoluprací s dodavatelskou prováděcí firmou Parsgroup s.r.o., která se zabývá realizací dřevostaveb.

 

PROJEKČNÍ PRÁCE
Nabízíme Vám zpracování kompletní projektové dokumentace /pozemní stavitelství/ pro Vaše investiční záměry vč. veškeré administrativy a potřebných informací k zajištění dokumentací a příloh v rámci řízení s orgány veřejné státní správy. Projektové dokumentace zpracováváme formou dodávky na klíč, kdy zajišťujeme veškeré profese a to dle požadavků jednotlivých projektů a záměrů. Projekty koordinujeme s investory, příp. dodavateli staveb a dle požadavků se státní správou.
Všeobecně nabízíme – architektonické návrhy, studie staveb, projekty základní technické vybavenosti (ZTV), studie proveditelnosti, projekty dokumentací pro územní či stavební řízení až po realizační projekty a dokumentací skutečného provedení staveb.

 

INŽENÝRSKÁ ČINNOST
Nabízíme zajištění a vyřízení všech potřebných dokumentací, dokladů a vyjádření nutných pro zahájení Vašeho investičního záměru – stavby a to dle potřeb všech fází a stupňů přípravy projektu.

 

KONTAKTY – spolupráce s projekty pro firmu Parsgroup s.r.o.
e-mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Style Selector

Layout Style

Background Image